LĪZINGS


Kredītu kalkulātors Adreses un rekvizīti Kontakti Kredītu kalkulātors Rekvizīti Kontakti

Informācija:

Lai norēķinātos par izraudzīto preci, Jūs varat izmantot arī līzingu. Klimata Pasaule sadarbojas ar Lateko Līzings un Aizdevums.lv. Pasūtījuma veikšanas brīdī Jums būs jāizvēlas pirmās iemaksas apjoms un nomaksas termiņš, kā arī jāaizpilda līzinga pieteikuma anketa. Aptuveni stundas laikā līzinga kompānija sniegs atbildi, vai finansējums ir pieejams, un Klimata Pasaule konsultanti Jūs par to informēs. Saņemot preci Jums būs jāparaksta līzinga līgums, kā arī jāiesniedz līzinga kompānijas pieprasītie dokumenti (parasti – pases kopija).

Informācija:
1. Jums jābūt 18 gadu vecumu sasniegušai personai ar derīgu ID karti vai Latvijas pilsoņa vai nepilsoņa pasi.
2. Patēriņa kredītam var pieteikties pensionēšanās vecumu sasniedzis Latvijas Republikas iedzīvotājs;
3. Pieteikuma formā ir jāuzrāda oficiāla darba vieta.
4. Izziņa no darbavietas ir nepieciešama tikai pēc līzinga kompānijas pieprasījuma. Izziņai ir jābūt uz firmas veidlapas, jānorāda uzņēmuma reģistrācijas numurs, līzinga ņēmēja personas kods, ieņemamais amats un vidēja izpeļņa. Uz izziņas jābūt uzņēmuma vadītāja parakstam un paraksta atšifrējumam, kā arī uzņēmuma zīmogam.
5. Kredīta kalkulatoram ir informatīva nozīme!Kredītu kalkulatorā norādītie aprēķini var atšķirties no aprēķiniem,  veicot līguma noformēšanu.

 


Šajā preču grupā nav nevienas preces.